testydopolicji@op.pl

LEGALNOŚĆ

W dobie Internetu nietrudno jest znaleźć materiały szkoleniowe, w tym też testy MultiSelect. Nie każdy jednak ma wersję aktualną albo – co gorsza – legalną. Dlatego też w szczególności ci, którzy chcą dostać się do policji, powinni zwrócić uwagę na to, czy korzystają z legalnych materiałów.

Dlaczego ważne jest, by korzystać z materiałów z pewnego źródła?

Używanie nielegalnych testów jest naruszeniem prawa. Wiąże się to z tym, że wybierający je kandydat naraża się na skazanie przez sąd, a na uczestniku rekrutacji nie może ciążyć prawomocny wyrok skazujący – to zamyka drogę kariery w policji. Ponadto osoba, która stara się o dołączenie w szeregi stróżów prawa, powinna pilnować jego porządku i nie łamać obowiązujących reguł.

Posiadamy działalność literacką, która jest wymagana do tego typu działalności, więc korzystając z naszych testów nie naruszasz prawa.

Jakie materiały są legalne?

Te, które pochodzą od ich autorów. Jak jednak to sprawdzić? Na przykład w Bazie Internetowej REGON Głównego Urzędu Statystycznego. Wystarczy tam wpisać numer REGON osoby, która oferuje sprzedaż tego typu testów. Jeśli posiada ona DG Literacką, a co więcej – oznaczona jest odpowiednia data rozpoczęcia działalności, to dane materiały są legalne.

Tymi uprawnieniami charakteryzuje się nasza firma, która oferuje autorskie i legalne testy do Policji. Nasza działalność sięga roku 2008. Od tamtego momentu oferujemy aktualne (wciąż uzupełniane i dostosowywane) materiały do badań psychologicznych jak również testów wiedzy.